Хората зад успеха на Бони: среща със Стилияна Петрова

В Бони вярваме, че успехът на компанията се гради от хората зад нея – с техния професионализъм, ангажираност и личен принос.
Затова създадохме поредица от интервюта, в които ви срещаме с наши колеги от различни екипи и позиции – хората, които със своята работа допринасят за развитието на компанията и споделят ценностите, които ни обединяват.

Лъчезарна, позитивна и винаги отзивчива, това е Стилияна Петрова – Стели, нашият технически секретар в Бони ферма Левски.

“Ако не се получи днес, ще опитам отново утре. Работа, търпение и усмивка подреждат всичко.”

  1. От кога си част от екипа на Бони и каква е твоята позиция?

От не толкова далечната 2024г. и работя като технически секретар - документите са моята стихия.

 

  1. Какво те мотивира да започнеш работа в компанията?

След дългогодишна работа в чужбина не вярвах, че ще намеря добро място за работа близо до дома си, но имах късмета точно тук да има ферма на Бони. Репутацията на компанията и възможността да работя в екип, в който редът, отговорността и развитието вървят ръка за ръка, ме убедиха, че съм на правилното място.

 

  1. Какво беше първото ти впечатление, когато се присъедини към екипа?

Първото ми впечатление беше, че съм попаднала в екип, в който хората работят с отдаденост, подкрепят се взаимно и организацията наистина личи. А усмивки и настроение тук никога не липсват – дори в най-натоварените дни.

 

  1. Кое се оказа най-голямото предизвикателство за теб в началото?

Никога не бях работила в такава сфера, но за всичко си има първи път. Най-голямото предизвикателство в началото беше да се запозная с всички процеси и детайли на работата, за да мога бързо да се науча и да бъда полезна на екипа.

 

  1. Какво най-ценно научи от работата си тук до момента?

Човек греши, но няма непоправими грешки. Опитът ми досега ме е научил, че всяка грешка е възможност за учене и усъвършенстване. Важно е да продължаваме напред и да се стараем да правим нещата по-добре всеки ден.

 

  1. С какво според теб допринасяш за успеха на Бони?

Всеки човек е уникален и неизбежно си влияем един на друг. Всеки член на компанията е значим – без приноса на всеки от нас успехът на Бони нямаше да бъде възможен. Смятам, че всеки допринася с малкото от себе си за постиженията на компанията.

 

  1. Какво би казал на човек, който обмисля да кандидатства при нас?

Опитът, който получаваш, е безценен. Възможността да бъдеш част от нещо толкова голямо е както чест, така и отговорност. Всеки заслужава да се почувства част от цялото и да допринесе за успеха му – така че, смело и дерзайте!


Благодарим ти, Стели, че си част от екипа на Бони!