Хората зад успеха на Бони: среща с Кристиан Костадинов

В Бони вярваме, че успехът на компанията се гради от хората зад нея – с техния професионализъм, ангажираност и личен принос.
Затова създадохме поредица от интервюта, в които ви срещаме с наши колеги от различни екипи и позиции – хората, които със своята работа допринасят за развитието на компанията и споделят ценностите, които ни обединяват.

Организиран, с опит и отдаденост към екипа – запознайте се с Кристиан Костадинов, производствен директор в Бони ферма Шумен, който започва своя път в компанията през 2017 г. и днес има ключова роля в управлението на производствения процес.

„Няма невъзможни неща.“

  1. От кога си част от екипа на Бони и каква е твоята роля днес?

През 2017 година започнах работа в Бони ферма Шумен, а през 2019 година станах производствен директор. Отговарям за планирането и контрола на цялостната производствена дейност.

 

  1. Как започна твоят професионален път в компанията?

След като завърших Тракийски Университет – Стара Загора, специалност „Зооинженерство“, започнах работа в Бони ферма Шумен, като преминах обучение във всички сектори в животновъдството.

 

  1. Кои бяха основните предизвикателства в началото?

Работата в нова среда и структурирането на работния процес.

 

  1. Как се промени работата ти през годините?

В работен план станах по – организиран.

 

  5. Какво те мотивира да продължиш да бъдеш част от Бони и днес?

Добрата работна атмосфера и добрият колектив.

 

  1. Каква е ролята на хората и екипа за успеха на компанията?

Хората и екипа са основната движеща единици в едно производство. Колкото и добър ръководител да си, без да можеш да разчиташ на хората, че ще изпълнят задачите си съвестно и отговорно, няма как да постигнеш добра производителност.

 

  1. Какво би казал на новите колеги, които тепърва започват?

Бони е утвърдена компания с дългогодишен опит, която е доказала, че я е грижа за хората и продължава да работи ежегодно за подобряване на условията на труд.


Благодарим ти, Крис, че си част от екипа на Бони!